Ali Demi, Jepet Me Qira Ambjent Biznesi

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 507

Detajet e reklamës

Ne zonen e Ali Demit, jepet me qira ambjent komercial, ne katin perdhe. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore me siperfaqe 54 m2 i organizuar me 1 tualet dhe ka fasade xhami. Zona ne te cilen ndodhet ofron mundesi te mira biznesi. Cmimi: 300 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni FLavia ne nr 0692176666

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko