Android Smartphone 0672033922

Publikuar nga Alfred Alla from Tiranë 307

Detajet e reklamës

Ne shitje Xiaomi Redmi Note 4 pro prime black edition, versioni global ka te perfshire banden 800 mHz, edicion i veçante, ngjyra e zezë, i ri ne kuti i shoqeruar me aksesoret e tij, ofrohen xhama mbrojtes te temperuar dhe kasa tpu. 3/32 gb ram dhe memorie, 13/5 mp kamera , bateri prej 4100 mAh, trup metali, procesor decacore prej 2.1 ghz, grafike mali t880 mp4, MIUI 8.0. Garanci 6 muaj! Çmimi 280 mije leke. Mundesi transporti per ta sjelle aty ku jeni. Sasi e limituar!! Per me teper me kontaktoni ne inbox ose ne numer telefoni:0672033922 Te dhenat e pergjithshme per Xiaomi redmi note 4 pro prime: Unlock Phones Yes Google Play Yes Brand Name Xiaomi Model Redmi Note 4 3GB/64GB Battery Type Not Detachable Display Resolution1920x1080 Release Date 2016 CPU Deca Core Operation System Android Camera13.0 MP ThicknessUltra Slim(<9mm) Camera Type Front & Back Camera SIM Card Quantity Dual SIM Cards Touch Screen Type Capacitive Screen Cellular GSM/WCDMA/LTE Item Condition New Battery Capacity(mAh)4100mAh/Recording Definition1080P CPU Manufacturer MTK Band Mode 2SIM/Multi-Bands Display Size 5.5 ROM 32G RAM 3G 2GGSM 900/1800/1900MHz 3G/WCDMA 850/900/1900/2100MHz 4GFDD-LTE B1:2100/B3:1800/ B5:850/B7:2600/ B8:900MHz

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt