Apartament 1+1 per shitje ne qender

Publikuar nga Besar from Tiranë 849

Detajet e reklamës

Apartament per shitje ne qender te Tiranes. Rruga "Qemal Stafa". Siperfaqe 85m2. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat te 2, i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Pallati ka ashensor. Apartamenti eshte ne gjendje te mire dhe me punime cilesore.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko