Apartament 2+1 72m2

Publikuar nga Chat from Tiranë 124

Detajet e reklamës

Shitet apartament 2+1 kati 3 me orientim jug-lindje, me drite dhe diell gjate gjithe dites. Me siperfaqe 72m2 e mobiluar.Me dokumentacion te rregullt.Pallat i oficereve.Shitet per arsye familjare. Cmimi 77.000 euro i diskutueshem Adresa:Rruga Nikolla Lena ngjitur me shkollen Pjeter Budi.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt