Apartament 2+1 me hipoteke Rruga Frosina Plaku

Publikuar nga fationa from Tiranë 744

Detajet e reklamës

Apartamenti ka orientim Veri-Perendim, Jug-Lindje, orientim I cili realizon ventilim të mirë të apartamentit. Ndodhet në një zonë ku mbizotëron qetësia dhe gjelbërimi me një arkitekturë të veçantë. Dhoma e ndenjes është e organizuar së bashku me gatimin dhe ngrënien, me një ballkon të orientuar nga jugu I cili ofron një pamje të këndshme. Dy dhomat e gjumit lidhen me një korridor nga ku bëhet shpërndarja e hapësirave. Dhoma matrimoniale ka tualet të veçantë dhe dalje në ballkon. DETAILS: Orientimi: Veri – PerëndimJug – Lindje Shkalla: 1 Kati: 1 Tipi: Apartament 2+1 Sipërfaqe Individuale: 109.4 m 2 Sipërfaqe e Përbashkët: 15.9m 2 Sipërfaqe e Përgjithshme: 125.3m 2 Cmimi i diskutueshem

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko