Apartament 2+1 Me Qira Te Zogu I Zi

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 596

Detajet e reklamës

Te Sheshi Karl Topia te Zogu i Zi ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ashensore te mire administruar jepet me Qira nje aprtament 2+1 i mobiluar totalisht . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon dhe guzhine me dalje ne ballkon , 2 dhoma gjumi njera nga te cilat me ballkon , 2 banjo . Apartamenti eshte i pajisur me 2 kondicionere dhe i gatshem per banim me te gjitha kushtet . Apartamenti eshte i disponueshem qe nga data 05 Tetor 2018

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0