Apartament 2+1 per shitje ne Ali Dem per 50000 euro

Publikuar nga roni from Tiranë 126

Detajet e reklamës

Apartament per shitje 2+1 ne nje nga zonat me te mira ne Tirane ne lagjen Ali Demi .Apartamenti gjendet ne nje ndertim ekzistues ne katin e 5-te dhe eshte totalisht i rinovuar .Apartamenti vjen me nje cmim shume te mire prej 50.000 euro .Per nje vizite ne prone na kontaktoni .

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko