Apartament 4+1 për shitje!

Publikuar nga Unkerkoj Al from Tiranë 272

Detajet e reklamës

📮Adresa: Rruga “Loni Ligori”, Astir. ☎️Nr.Kontakti #DroniAgjensi:+355696888810/+35542255508. Apartamenti 4+1 ndodhet në katin e fundit të banimit, në një pallat të ri të sapopërfunduar. Përbëhet nga 4(katër) dhoma gjumi me pamje nga perëndimi, njëra prej dhomave ka korridor dhe tualet me vete, ka 2(dy) ballkone dhe 3(tre) tualete, ka një sallon të bollshëm me pamje nga lindja dhe i gjithë ambienti është me vetratë xhami, Sipërfaqja totale e apartamentit është 292 m2. Ndodhet në një zonë të qetë të Tiranës, një kompleks i mirorganizuar dhe qetësi absolute, punime mjaft cilësore, 💰Çmimi 600 Euro//m2,

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt