APARTAMENT NE SHITJE PERBALLE MATERNITETIT TE RI

Publikuar nga ANXHELA from Tiranë 280

Detajet e reklamës

Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje tek Rruga Stiki Cico, perballe Maternitetit te Ri. Apartamenti ka siperfaqe totale 80.32 m2 dhe organizohet ne 2+1 dhe orjentim VERI-PERENDIM. Ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te mire administruar pa ashensor. Disponon Certifikate Pronesie.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko