Apartament per pushime ne Radhime (Vlore )

Publikuar nga Alban from Vlorë 833

Detajet e reklamës

OFERTE! Jepet me qera Apartament per pushime ne Radhime vetem 60 meter larg deti kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet ballkon me pamje nga deti, dhome gjumi, sallon me gatim,frigorifer, tv,kondicioner,lavatrice, tualet.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson. Kontaktoni: 0696124416 si dhe ne WhatsApp.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko


Deprecated: Directive 'allow_url_include' is deprecated in Unknown on line 0