Atomatike

Publikuar nga Chat from Berat 769

Detajet e reklamës

Shitet Ford Fiesta atomatike 1.4 benzin viti 2007 targa AA cmimi 3500€ dhe pezho 207 benzin gas viti 2007 manual impianti gazit i markes Stag me 3vjet garanci i shenuar dhe ne leje per me shum cmimi 3500€ tel 0697366661 flm

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko