Bllok, shitet apartament 3+1

Publikuar nga Mei Realty from Tiranë 425

Detajet e reklamës

Ne zonen e bllokut , Shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim,me ashensor, me orientim jug - lindje. Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe i gatimit, tre dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Te gjitha dhomat dhe korridori te shtruara me parket , muret te patinuara, me kondicioner ne cdo dhome. plotesisht e mobiluar. Pallati eshte me ashensor dhe me mire administrim. Disponon dokumentacion pronesie. Cmimi 117.000euro Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr 0676088900.

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko