3+1 Bulevardi Zogu I Pare - Tirane

Publikuar nga +355699878141 2017-06-21 07:52:11 from Shqipëria 187

Detajet e reklamës

Shitet apartament 3+1 2ballkone me pamje nga bulevardi ,te 3dhomat me dritare dhe pamje nga bulevardi , ne kat te 4 mund te perdoret dhe per zyra .

  • Pagesa: 145,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Bulevardi Zogu i Pare

  • Lexime: 73 here
  • Mobilimi: Bosh

  • Ambienti: 3+1

  • Siperfaqa: 110

  • Kati: 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt