Alfa Romeo 147 1.9 jtd 140hp

Publikuar nga El: 2017-09-16 01:00:59 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

Alfa romeo diesel 147 2005 1.9 jtd 140 kuaj fuqi me 6 marshe shume e shpejte dhe shume ekonomike(konsumi 6 litra brenda qyteti me prove). Makina ka 190.000 km te vetat.
Ne gjendje shum te mire. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Letra te paguara deri me date 29.12.2017.
4.8 milion leke
Shitet ose nderrohet
Çmimi:

450 000 LEK

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt