ALFA ROMEO 1.9 DIESEL 140KUAJ FUQI 6MARSHE 6+R

Publikuar nga El: 2017-09-16 01:00:56 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Alfa romeo diesel 147 2005 1.9 jtd 140 kuaj fuqi me 6 marshe shume e shpejte dhe shume ekonomike(konsumi 6 litra brenda qyteti me prove). Makina ka 190.000 km te vetat.
Ngjyra e zeze mat e vecante me disqe sportive 17 mat origjinale alfa, drita xeno, klima, board computer, me navigator te madh e sistem muzike bose nga fabrika,bagazhier me 10cd dhe me telefon te integruar te gjitha origjinale.
Ne gjendje shum te mire. Nuk ka nevoje per asnje sherbim.
Letra te paguara deri me date 29.12.2017.
3500euro
Shitet ose nderrohet
Cel. 0666696341
Çmimi:

3 300 EUR   3 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt