Ambient biznesi me qera - Tirane

Publikuar nga +355682233598 2017-06-21 08:39:35 from Shqipëria 197

Detajet e reklamës

Ambienti ndodhet ne Tirane, buze unazes ne rrugen "Bardhyl" ne nje vile tre kateshe jepet me qera kati i II-te per ambiente biznesi, me nje sip. 140 m2 me ndarje ne 5 dhoma dhe 2 tualete, i pershtatshem per Klinik Mjeksore-Dentare, Laboratore, Studio ligjore/kontabel, Parukeri/Estetik etj.
Nr kontakti: +355 695415149 dhe +355 686240372
Cmimi i diskutueshem

  • Pagesa: 100,000 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga Bardhyl

  • Lexime: 30 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt