ambient per pune - Tirane

Publikuar nga 0693987114 0694102237 2017-06-21 08:41:06 from Shqipëria 284

Detajet e reklamës

jepet me qera ambienti 60 tm komplet I rikonstrukturuar (korrik 2013) shume I pershtatshem per zyra pasi eshte shume prane gjykates se Tiranes.Ka dy dalje nje nga shkalla dhe nje tjeter nga jashte qe nuk ka lidhje me shkallen,ka uje 24 ore.per me shume kontaktoni me telefon ose me mail [email protected]

  • Pagesa: 45,000

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: 30 metra nga gjykata tiranes

  • Lexime: 624 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt