ambjen me qera(zona ish bllokut) - Tirane

Publikuar nga 0692102137 2017-06-21 08:40:59 from Shqipëria 205

Detajet e reklamës

jap me qera ambjent me qera ne rrugen vaso pasha,zonen e ish bllokut(ne afersi te ish bar mjelmes,perball qebaptore gjakoves).
ambjenti eshte 30 m2,me kondicioner dhe tualet(uje 24h).
850 euro i diskutueshem

tel:0692102137

  • Pagesa: 850

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa:

  • Lexime: 837 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt