Ambjente Me Qera Dyqane - Zyra - Lushnje

Publikuar nga +355692081769 2017-06-21 08:40:05 from Shqipëria 215

Detajet e reklamës

Jepen Ambjente Me Qera Ne Qender Te Lushnjes. Godina eshte 5 Kate ku cdo kat eshte 210 m2. Kati 1 ka nje lartesi prej 5.4 m. Cdo kat eshte i paisur me Ballokone. Parkingu i Garantuar.

  • Pagesa: 0 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Lushnje

  • Adresa: Rruga Bajram Haxhiu

  • Lexime: 336 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt