Ap 1+1, Lushnje, Cmimi 22000 Euro - Lushnje

Publikuar nga + 355692509341 2017-07-03 13:03:21 from Shqipëria 264

Detajet e reklamës

Shes apartament ne Lushnje, Adresa: Shetitorja e Palmave Pallati 8 katesh pas Furre Pasticeri "Arjani", shitet apartament, kati IV, me ashensor, 74.7 m2, 1 dhome gjumi, dhome ngrenie-ndenjje, 1 banjo, ballkon, me hipoteke, kontrate uji dhe elektriku, cmimi 295 euro/m2, i diskutueshem. Kontaktoni: 0672538334.

lushnje.png (Format Kb)
  • Pagesa: 22,000 Euro

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Lushnje

  • Adresa: Shetitorja e Palmave

  • Lexime: 41 here
  • Mobilimi: Bosh

  • Ambienti: 1+1

  • Siperfaqa: 75

  • Kati: 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt