Apartament 3+1 Unaza E Re

Publikuar nga FUTURE HOME: 2017-06-28 13:02:18 from Shqipëria 168

Detajet e reklamës

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,tek Alpha Bank. Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe prej 127 m2. Dhomat janë të mirë organizuara dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit,2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti është goxha i investuar dhe është një zonë e mirë dhe shumë e përshtatshme për familje,ka orientim jug dhe gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!
Çmimi:

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Unaza E Re
Sipërfaqe: 127 m2
Komuna: Tiranë

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt