Apartament Me Qera 1+1 Eshte Edhe Ne Shitje - Sarande

Publikuar nga 0692473402 2017-06-21 08:29:55 from Shqipëria 188

Detajet e reklamës

Me pamje nga i ter deti i Sarandes dhe pamje perball korfuzit eshte shtepi me cati druri me papafingo me uj te rrjedhshem me te tera kushtet moderne dhe me cmim te arsyeshem.

  • Pagesa: 0 Leke

  • Kategoria: Shtepi me Qera

  • Qyteti: Sarande

  • Adresa: Rruga peshkatari

  • Lexime: 596 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt