Apartament Me Qera Prane Liceut - Tirane

Publikuar nga 0682084206 2017-06-21 08:29:03 from Shqipëria 175

Detajet e reklamës

Apartament me qera ne Rrugen e Elbasanit prane Liceut Artistik ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka siperfaqje 55 m2 dhe ne perberje ka 1 koridor, 1 paradhome, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Planimetria eshte shume fuksionale dhe ka apesira te shfrytezueshme. Cmimi eshte mjaft i leverdisshem per zonen ku ndodhet.

AN010617-02
www.homeplus.al

  • Pagesa: 225 Euro

  • Kategoria: Shtepi me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga e Elbasanit, Prane Liceut

  • Lexime: 343 here
  • Mobilimi: E Mobiluar

  • Ambienti: 1+1

  • Siperfaqa: 55

  • Kati: 2

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt