Apartament Ne Shitje Ne Shkoder - Shkoder

Publikuar nga 2017-06-21 08:11:17 from Shqipëria 272

Detajet e reklamës

Siperfaqja: 70 m2
1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon
Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet sebashku me te gjitha mobiljet,
apartamenti eshte me hipotek edhe me te gjitha dokumentat te rregullta.
Per informacione kontakto: [email protected]

  • Pagesa: 40,000

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Shkoder

  • Adresa:

  • Lexime: 584 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt