Apartament Ne Shitje - Shkoder - Shkoder

Publikuar nga +393389049961 2017-06-21 08:10:48 from Shqipëria 156

Detajet e reklamës

Pallati, eshte perballe "Spitalit Infektiv", ndertesat e reja te ish "parku u mallrave". Apartamenti eshte i vitit 1998 me kushte shume te mira, 80 m², kati 3 me pamje nga rruga. Ështe i perbere nga: 2 dhoma gjumi + 1 sallon me kuzhine ne vete, 1 banjo e dy ballkone. Apartamenti eshte i lire, me te gjithe dokumentat e pronesise te rregullta. Mobilja e kuzhines eshte e bere me porosi dhe eshte e perfshire ne cmim.

  • Pagesa: 40,000

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Shkoder

  • Adresa: Skenderbeg

  • Lexime: 586 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt