Audi A3 benzin+gaz

Publikuar nga elis: 2017-10-05 13:01:40 from Shqipëria 184

Detajet e reklamës

Shitet audi a3 ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike, te gjitha sherbimet e bera tani shpejt, 1.6 benzin\gaz, impjanti i shenuar ne leje qarkullimit dhe i montuar ne itali. Shume ekonomik ne perdorim. Cmimi shume pak i diskutueshem.
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt