Audi A3 SportbackS-Line, 2.0 naft viti 2007

Publikuar nga Audi: 2018-04-24 13:00:44 from Shqipëria 91

Detajet e reklamës

Shitet Audi A3 sportback S-Line, e prodhuar ne 11.2006 ,motorr i ri 2.0 naft, ka 170 kv- shum e shpejt dhe ekonomike, me 6 marshe, me filter ipartikular kunder ndotjes euro 4, me dy celsa origjinal, ngjyre e zeze metalixato, me 206 mij km origjinale. Me liber servisi, me 188 km eshte nderruar rripi fazes. Parakolpi sportiv S-Line , me ferrota te reja dhe tamburet i ka me vrima sport te reja, marmite sportive, sediljet sport, Mjeti eshte me xhama te zi, klima dixhitale, xhama elektrik, pasqyra elektrike. Disqe 16 origjinal te Audit me goma te reja,
Mjeti eshte i sapo ardhur nga Gjermania , me dogane te prere , me te drejte kontrolli ku te doni per km dhe gjendjen e mjetit
Cmimi diskutushem 5800€
Tel 0696626432
Çmimi:

5 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt