AUDI A3 VITI 2002 1.8 TURBO BENZIN GAZ

Publikuar nga Audi: 2018-05-01 13:00:47 from Shqipëria 160

Detajet e reklamës

Shitet AUDI A3 VITI 2002 1.8 benzin gaz te shenuar ne leje qarkullimi. Letrat e paguara gusht 2018.
OPSIONET E MAKINES
KLIMA*
ESP(per drift,version sport dhe marmite sportive)
DISQE 17 ORIGJINALE TE AUDIT *
XHAMAT ELEKTRIK DHE PASQYRAT ELEKTRIKE *
SENDILJE SPORT*etj
Sapo jane bere te gjithe sherbimet e duhura( vaj,filtra,goma etj).Audi eshte full opsion per vitprodhimin qe ka.
Cmimi 3300 € (I diskutueshem) ose nderrohet. Me nderrim ka cmim tjeter me c.clas 2001-2003 piklot nafte ose benxin. Preferofet. Motorri 200 ose 220 automat nr wetcap 0692966777
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt