Audi A4 2.0 Tdi Automat -08

Publikuar nga ErjonAuto: 2017-09-17 13:01:47 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Audi A4—2.0 Diesel , Viti Prodhimit 2008 , makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania , pa perdorur fare ne Shqiperi , Me dogan te paguar gati per targa , navigator , cd palyer , komando ne timon , kompjuter bordi , kamio Automat , disqe alumini , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore , pilot automatic , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—7000 Euro I Diskutueshem ose nderrohet
Cel-0682036363---Viber—WhatsAp---
Facebook---Erjon Auto
Instagram--ErjonAuto
Çmimi:

7 000 EUR   8 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt