Audi A4 -2010 HID QUATRO FULL OPTION

Publikuar nga fieri: 2018-01-14 01:01:40 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

A4 2.0 benzin Sapo ardhur Ne shqiperi me dogan Te paguar Gati per Targa Makina Ka 156 km originale me garanci disponon Sedile Lekure Memorje Plus ngroje Kamer Navi te madh Dvd Bagazier Baxha Xhami Pilot Atomatik Mbi kseno fenera stopa led 2 celsa Makina eshte pothuajse e re munde te testoet te servisi juaj Mund Te behet Dhe Me Nderrim
Çmimi:

11 700 EUR   13 000 EUR

Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt