Audi A4 2013 2.0 TDI

Publikuar nga Klaudio: 2018-01-13 13:00:14 from Shqipëria 145

Detajet e reklamës

Audi A4 2.0TDI 2013
178000 KM
Kondicioner Klima
Fener LED + Stopa LED
Manual nafte
Komanda ne timon
Sedilje elektrike lekure me ngrohje + ftohje
Sensor shiu/sensor dritash
Pilot automatik
Navigator
Disqe dhe goma te reja R18"
Dokumenta te paguara dhe siguracion Kasko
Makina eshte e ardhur nga gjermania dhe gjendjen perfekte me cdo sherbim ne kohen e vet. Cmimi 15000 Euro
Çmimi:

15 000 EUR   17 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt