AUDI A4 2.0TDI -2005

Publikuar nga Rim: 2018-05-22 13:01:21 from Shqipëria 147

Detajet e reklamës

AUDI A4 2.0TDI - viti prodhimit 2005, kambio manuale 6marshe,tapiceri lekure bezh,sedilje elektrike,klima,esp,cd player,komanda ne timon,disqe alumini goma te reja 100%.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me dokumenta te paguara.
CMIMI- 5.900€
CEL: 0693222241 Whatsapp-Viber 🚘Auto TargeT🎯 Facebook-Instagram
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt