Audi A4 2.5 V6 quattro -03 FULL OPTION

Publikuar nga Audi: 2017-09-15 01:01:04 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Shes Audi A4 2.5 V6 Quattro Full option Sensor parkimi,drita xenon nga fabrika,larse feneresh,sallon meshin,sediljet me ngroje,navigator,kompjuter bordi,kamjo automatike,perde mbrasme elektronike dhe ansoret origjinale,bagazhiere me 6 cd,dopjo clima,ESP,ABS.sherbime te sapo bera vaj filtra motorr dhe kamjo,si dhe gomina amortizator,makina esht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
Nr:0697654444 (WhatsApp-Viber)
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt