Audi A6 2007 mundsi ndrrimi

Publikuar nga Eldi: 2017-11-05 01:00:48 from Shqipëria 169

Detajet e reklamës

Audi 6
Viti prodhimit fund 2007
Motorri 2.0 benzin
Kambio manuale
Kilometrra 173000 origjinale te vetat
Disqe 16 me goma shum tmira
Makina esht shum e paster dhe shum e mbajtur
Duket dhe nga fotot
Ajri kondicjonerit me klima
Navigator te madh dhe bagazhjer me 6 cd dhe komanda te timoni
Tapiceria brenda shum e paster dhe e vecant
Ne shtator makines i esht ber servis total
Esht ndrruar vaj +filtrra
Rrip faze kit + pomp uji
4 bobina bashk me kandele
Kemb motorri dhe kemb kamje
Ferrota para mbrapa
Makines i esht ber sevis total per 80000 km
Tgjitha kto jan te verifikushme te mekaniku juaj i besuar
Mund edhe te ndrrohet me golf 5 audi a4 dhe mercedes c class e class + - diferencen
Cmimi pak i diskutushem
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt