Audi a6 3.0 TDI QUATTRO

Publikuar nga Audi a6: 2017-09-14 01:00:55 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Audi A6 3.0 TDI Quattro. Nuk e kap taksa e luksit .
Makina disponon keto opsione:
Xenon Bixenon, fenere qe kthehen sipas rruges, pasqyra me palosje dhe antiverbuese, sensor parkimi para dhe mbrapa, sendilje me memorje dhe me fryrje, marsha ne timon F1, buton STOP,
Perde origjinale te audit, sallon mershine ngjyre pana shum i paster. Navigator/CD/DVD. Disqe 18 me goma 90%.
Sherbimet te sapo bera vaj + filtra motorrit dhe kambjos. Makina eshte ne super gjendje. E gatshme per cdo lloj prove,shitet per arsye mosperdorimi
Cmimi 7900€ i diskutueshem. Edhe mundesi nderrimi .
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt