AUDI A6 3.0 tdi QUATTRO 2006

Publikuar nga audi: 2017-09-11 01:00:25 from Shqipëria 135

Detajet e reklamës

Audi A6 3.0 tdi quattro (nuk e kap taksa e luksit). viti 2006 ,207 mij kilometra orgjinale. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,shume e paster si brenda dhe jashte. letrat te paguara deri ne 4.2018 .xhama te zinj orgjinal ,sedilje lekur e zeze shume e paster, sedilje me ngrohje. komanda ne timon ,dritat xenon, baxha xhami ,sensor parkimi para dhe mbrapa. navigator te madh ,maps , audio , bagazhier 6cd, autopilot, mbyllje qendrore , pasqyra me mbyllje ,disqe alumini 17 sport me gjithe gomat e reja ,e gatshme per cdo lloj prove.cmimi 7900€ i diskutueshem ose ndrrohet (me ndrrim cmimi 9000€ )
Çmimi:

7 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt