Audi A6 3.0 TDI quattro S-line 240 kuaj

Publikuar nga Cimi: 2017-09-16 01:00:11 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

Audi A6 3.0 TDI quattro S-line 240 kuaj . Makina ka nje muaj qe eshte targuar ka ardhur nga gjermania . Posedon lekure te zeze sedijet sline , baxho xhami me 3 menyra hapjeje, tapiceria e tavanit e zeze e gjitha fabrike , BOSE surround sound ( sistem audio fabrike ), xenon bixenon , marsha ne timon ( paddle shift ), stopat led , bagazh me hapje mbyllje me buton , klima , ngrohje sediljesh para dhe mrapa, xhama te zinj origjinal , bagazhier me 6 cd dhe nji tjeter per navigatorin , bluetooth , ndricim ambienti led origjinal tek rimesot e dyerve nga brenda , ganxhe terheqje me buton futet dhe del posht prapkolpit, sensor me grafike para mrapa , disqe 19' sline, sensor per terheqjen me karrotrec dhe sensor levizje nga brenda ( motion sensor ) , pasqyrat te 3 me ngrohje dhe antiverbim. Makina ka cdo gje funksionale , nuk ka asnje te gervishtur apo ndonje sherbim per ti bere. Mund ta provoni ku te doni.
Çmimi:

10 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt