Audi A6 tdi

Publikuar nga visi: 2017-09-16 01:00:14 from Shqipëria 126

Detajet e reklamës

Audi A6 2.5 naft tdi, kamio automatike,ne gjendje shum te mir. Me letra te paguara deri ne Shkurt 2018. Kondicioner, xhama elektrik, disqe alumini. Veshje lekur e zez e bukur dhe komode.
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt