Audi A7 2.8 fsi quattro ABT design

Publikuar nga Audi: 2017-09-14 01:00:44 from Shqipëria 148

Detajet e reklamës

Audi a7 2.8 fsi , 90.000 kilometra origjinale , viti fundi 2011 , goma te reja , sensor parkimi , sedilje lekure plus ngrohje , xhama te zi origjinal , marmita me zhurme , ndezje me
buton , eco(fiket dhe ndizet ne trrafik) , klima 4 zonale , navigator me cd plus 2 kart memorje , xenon bixenon led , bagazhi hapje dhe mbyllje me buton , letrat te paguara cmim i diskutushem
Çmimi:

34 000 EUR

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt