Audi A8 3.0 Naft Quatro - 2011

Publikuar nga Shit_blerje: 2018-10-14 13:02:09 from Shqipëria 93

Detajet e reklamës

Audi A8-3.0 Diesel QUATRO , Viti Prodhimit Fund 2011me 192.000 km , Ngjyra blu e erret xhama te zinj origjinal , perde orgjinale , sallon lekure , sedilje ngrohje + elektrike + fryrje + cfryrje + memory , kamer parkimi , marsha ne timon , Sedilje me Levizje mbrapa klima , navigator , cd player , disqe alumini , fenera LED , sensor parkimi , sensor dritash , sensor shiu ,, ndezje me START STOP , maskarino W12 , , letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—28.000 Euro I Diskutueshem ose Ndrrohet
Cel -069 29 59 777
Çmimi:

28 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt