Audi A8 3.0 TDI quattro.

Publikuar nga Ai: 2018-05-17 13:02:03 from Shqipëria 143

Detajet e reklamës

E sapo ardhur nga jashte me dogan te paguar dhe dokumenta per 1 vit. Makina eshte full, ka baxha xhami, dyer me thithje, sedile te levizshme ne cdo pozicion, kamer, fenera inteligjent, te gjitha llojet e sensoreve, fiket ne semafor, perde, bagazh me buton dhe shume te tjera.
Çmimi:

29 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt