Audi A8 lungo benzin+gaz mundesi ndrrimi +/-difere

Publikuar nga bes: 2017-09-14 01:01:23 from Shqipëria 113

Detajet e reklamës

Audi a8 lungo benzin gaz 4.2 fund 2004 automat ndezje start & stop marsha ne timon f1 sendilje me morje lekur dhe me ngrofje timon me levizje xenon sensor para dhe pas navi baxho panel djellor bagazhi hapje dhe mbyllje me butonimpjant muzike bose ne gjendje super e sapo targuar 1 muaj ka qe ka hyr ne shqiperi .mundesi nderrimi
Çmimi:

11 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt