Audi Q7 3.0 Tdi mundesi nderrimi

Publikuar nga OKAZIONE: 2018-01-11 01:00:17 from Shqipëria 201

Detajet e reklamës

makina eshte 3.0 naft pa taks luksi automat serdile me ngrohje para dhe mbrapa kamer parkimi sensore parkimi marshe ne timon klima me ekran dhe mbrapa navigator bagazhier fenerat bikseno mundesi nderrimi me nderrim kushton
13000 euro
viber whatsapp
Çmimi:

12 300 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt