AUTO "BEU" SHIT BLERJE AUTOMJETESH

Publikuar nga AUTO BEU: 2017-09-15 13:00:21 from Shqipëria 140

Detajet e reklamës

AUTO "BEU" SHITJE AUTOMJETESH NGA GJERMANIA DHE ITALIA CILESI E GARANTUAR DHE SHUMLLOJSHMERI AUTOMJETESH NA KONTAKTONI NE NR TANE TE TEL 0699926313 DHE 0697257078 OSE NR FIKS:055246695 ADRESA:LGJ NR 5 NE HYRJE TE KAVAJES
Telefonata serioze jo per shuarje kureshtjeje!
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Kavajë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 200

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt