AUTO999 OPEL MERIVA 1.7 CDTI VITI 08.2005

Publikuar nga AUTO 999: 2017-10-13 13:01:59 from Shqipëria 252

Detajet e reklamës

AUTO999 OPEL MERIVA 1.7 CDTI VITI 08.2005

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri e erret metalixato
Kamjo......: manuale
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 74 kw (100 Ps)
KM.........: 183.000
MANUAL
RADIO-CD
KLIMA
KOMPJUTER BORDI*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
XHAMA ELEKTRIK
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
8 AIRBAG
DISQE ALUMINI R15
E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE

CEL: 0662094999
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt