BENZ MERCEDES ML 320 SPORT EDITION F1

Publikuar nga FIERI: 2017-09-15 13:00:53 from Shqipëria 105

Detajet e reklamës

Makina Disponon Jo Taks Luksi Xhama Te zijn Origjinal Shkall Anesore Sedile Lekure Plus Kamosh Pasqyra me Mbyllje Navi Tv Bagazier Me 6 Cd Sensora Parkimi Orgjinal Pilot Atomatik Makina eshte me Amortizator Te thjesht Jo me jastek Me sherbime te bera Pa i Munguar Asgje Goma te Reja Letra Te Paguara Mund Ta bej Dhe me Nderrim Ne gjendje Shum te Mir
Çmimi:

10 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: ML-Class / Mercedes-Benz
Modeli: ML 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt