Biznes ne Tirane per Shitje ose Qera - Tirane

Publikuar nga +335674242221 2017-06-21 08:46:22 from Shqipëria 191

Detajet e reklamës

ATI REALESTATE
Shitet biznes i tipit lokal.
Lokali ka 20 tavolina, 4 komplete kolltuqesh,si dhe kend lojrash per femije.
Ka pamje nga unaza dhe verande te jashtme me nje sip. 30 m2.
Prane tij ndodhen aktivitete dhe biznese te ndryshme si: Tregi Marketing, Call Center. Lokali eshte prane Universitetit Beder, tek Stacioni i trenit.
Cmimi 15,000 euro i diskutushem dhe qera mujore 350 €.
Numer kontakti : +355672223245
E-mail:[email protected]

  • Pagesa: 15,000 Euro

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Prane UnversitetitBeder

  • Lexime: 350 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt