BLACKBERRY Z10 (2GB RAM)------125 Mije lek

Publikuar nga neti: 2017-09-21 01:01:52 from Shqipëria 194

Detajet e reklamës

SHITEN ✔✅BLACKBERRY Z10 ✔✅ 2 GB RAM.

Tel ka super parametra kush e njeh nuk eshte nevoja te shkruaj me shume per te.

CMIMI 🔴130 MIJE LEK🔴 I PA PADISKUTUSHEM.

Kush nxiton fiton.
KONTAKT 🔴0685315924🔴DURRES.

Te pa hapur teknikisht.

Per me shume informacion pelqeni dhe ndiqni faqen tone ne facebook. https://www.facebook.com/pages/Telefona-Smartphone-Tablet/801320703233744?fref=ts
Çmimi:

125 LEK   150 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Z10

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt