Blackberry Z30 2GB RAM

Publikuar nga neti: 2017-11-28 13:02:10 from Shqipëria 165

Detajet e reklamës

🇦🇱Blackberry Z30 (2GB RAM)-----95 Mije lek🇦🇱

Akull i ri-----Europian.

super telefon----super parametra{2GB RAM}----superr cmim.

🚫i eshte prishur vendi i kartes dhe nuk njeh nr , cdo gje tjeter ne gjendje perfekte🚫

TEL===068 53 15 924
Çmimi:

95 000 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Z30

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt