BMW 320 dizel

Publikuar nga Bmw: 2017-09-16 01:01:07 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

Makina eshte me te gjitha sherbimet te bera plus dhe letrat nderohet me makin me te madhemadhe
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt